Комплексні системи з перероблювання біомаси

 Комплекси з перероблювання біомаси застосовуються на електростанціях та інших виробництвах для часткового заміщення твердого палива з метою зниження витрат та шкідливих викидів.

Продуктивність комплексів із перероблювання біомаси становить до 3000 м3/добу.

Виробником переробних комплексів є угорська компанія "3BHungaria". Компанія "МХМ Україна" є офіційним представником 3ВН. 

Склад переробних комплексів 

Біомасою називають органічні відходи, що утворюються в лісовому господарстві, на тваринницьких та сільськогосподарських комплексах, а також фабриках, що спеціалізуються на виготовленні деревини. Біомасою також є донний мул очисних споруд, макулатура, органічні та харчові відходи, що виділяють небезпечні для довкілля речовини. 

Обладнання яке застосовується: 

Принцип роботи

Один з найбільш прогресивних способів перероблювання біомаси, що застосовуються, є піроліз. Це метод термічного розкладання полімерних матеріалів або органічних речовин під дією температури без окисного середовища. Продукт піролізу - горючий газ, для спалювання в котлах та технічний вуглець.

На відміну від безпосереднього спалювання, піроліз – більш контрольований процес. Це дозволяє кардинально зменшити обсяг шкідливих речовин, що утворюються. 

Переваги 

Компанія "МХМ Україна" є офіційним представником компанії-виробника "3BHungaria", що займається проєктуванням та виготовленням переробних комплексів.

Запорука довговічності роботи комплексів із перероблюванням біомаси – широке використання якісних компонентів від світових компаній у процесі виробництва обладнання, які значно подовжують термін служби окремо взятих вузлів та всього обладнання загалом. 

Оборудование по переработки биомасс-1

Комплексы по переработке биомассыОборудование по переработке биомассы
Оборудование по переработки биомасс-2