Конвеєри 3BHungaria 

Конвеєри широко застосовуються в різних галузях промисловості для безперервного переміщення сипких і дрібноштучних матеріалів. Конвеєрне обладнання може використовуватися як у приміщенні цеху, так і на вулиці у складі різноманітних виробничих ліній. В рамках міцного співробітництва розробляється індивідуальний проєкт лінії транспортування. Індивідуальний підхід дозволяє врахувати всі виробничі та температурні умови роботи, а також характеристики матеріалів, що підлягають транспортуванню. 

Конвейер от производителя 3BHungaria

Асортимент транспортувального обладнання "3BHungaria"

Роликові конвеєри (рольганги) – призначені для переміщення штучних вантажів. Складається із групи роликів, осі яких закріплені на опорній рамі.

Пластинчасті конвеєри – транспортувальний пристрій з вантажонесучим полотном зі сталевими пластинами, прикріпленим до ланцюгового тягового органу. Обладнання призначене до умов експлуатації де неможливо використовувати стрічковий конвеєр.

Скребкові транспортери. Конвеєр для переміщення сипких матеріалів по нерухомому жолобу за допомогою скребків на ланцюгу, що рухається по всій довжині конвеєра.

Норії. Обладнання призначене для підйому сипких матеріалів у вертикальній площині за допомогою ковшів які закріплені на ланцюговому або стрічковому тяговому органі.

Шнековий конвеєр – призначений для транспортування сипких та дрібнокускових матеріалів. Гвинтовий транспортер дозволяє безперервно переміщувати продукцію всередині відкритого або закритого жолоба або труби, у горизонтальній або похилій площинах.

Трубчасті стрічкові конвеєри. На відміну від стрічкових конвеєрів, у цього типу сама стрічка загортається в «трубу. Це забезпечує ізольоване та безпечне переміщення сипких матеріалів без впливу від зовнішнього довкілля або на нього. Переважною особливістю цього конвеєра є здатність змінювати траєкторію руху стрічки як у вертикальній, так і у горизонтальній площинах, пристосовуючись до особливість місцевості де буде розташоване обладнання.

Крутопохильні конвеєри. Модифікація стрічкового конвеєра для переміщення вантажів при кутах підйому більше 18 °. Застосовуються для транспортування насипних матеріалів по похилим виробленням шахт, для підйому вантажів у кар'єрах, на збагачувальних. фабриках, а також входять до конструкції перевантажувачів. Важлива особливість цих конвеєрів – це наявність бокових бортів на стрічці.

Плавучі транспортери. Стрічкові конвеєри, що встановлені на понтонах на воді. Можуть створювати каскадну систему, завдяки зчленованій конструкції стику двох конвеєрів.

Штабелеукладач. Застосовують для механізації транспортних та вантажно-розвантажувальних робіт з насипними та штучними матеріалами. Дозволяє більш раціонально використовувати місце на виробничому майданчику та забезпечує створення гнучкої, ефективної лінії транспортування та укладання матеріалів.

Стрічкові конвеєриТранспортувальний пристрій безперервної дії з робочим органом як стрічка та стрічка з ланцюгом для переміщення насипних або штучних вантажів.

Стрічково-ланцюговий – особливий підвид конвеєра, в якому стрічка виконує роль вантажонесучого органу, а тяговим є ланцюг.

Мы пропонуємо:

  • індивідуальне проєктування та виготовлення обладнання;
  • підбір оптимальної комплектації;
  • монтаж та введення в експлуатацію;
  • навчання персоналу роботі на обладнанні;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.