Шнекові конвеєри "3BHungaria"

 Шнекові конвеєри використовуються для транспортування сипких та дрібнокускових вантажів. Такі конвеєри використовуються на підприємствах важкої, харчової промисловості та інших видів виробництва. Перевагою гвинтових конвеєрів є не тільки закритий транспортний тракт, але й компактність у порівнянні з іншими пристроями, що транспортують (стрічковими і пластинчастими конвеєрами) рівної продуктивності, безпека в роботі та обслуговуванні, придатність для гарячих, пилу і токсичних матеріалів, пилу. 

Технічні характеристики шнекових транспортерів залежать від цілей Замовника. Наша компанія забезпечить розробку шнекового конвеєра, повністю адаптованого до потреб вашого виробництва. 

ШнекШнековый конвейер

Винтовой конвейер

Шнековый конвейер 3BHungaria

Принцип роботы шнекового конвеєра

 

Конструкція складається з жолоба або труби, з одним або кількома завантажувальними місцями. Насипний матеріал подається в завантажувальний отвір і поступово переміщується вздовж жолоба при обертанні гвинта до розвантажувального отвору.

 

 

Залежно від типу вантажу, що транспортується, підбираються моделі з суцільними лопатями, які використовуються для переміщення сипких матеріалів, стрічковими – для шматкових матеріалів та у вигляді окремих лопаток – для липких матеріалів. Також, для окремих цілей застосовують конструкцію на основі безосьового шнеку, що дозволяє транспортувати особливо липких матеріалів, які можуть налипати на вісь валу.

 

Переваги шнекових транспортерів

  • простота конструкции;
  • дозированная подача материала;
  • возможность промежуточной выгрузки материалов;
  • герметичность;
  • безопасность за счет полной изоляции движущихся элементов защитным корпусом;
  • невысокая цена в сравнении с другими типами конвейеров.

Винтовой конвейер

Винтовой конвейер

Шнек

Шнековый транспортер

Основні технічні дані:

 

Ширина, мм

Довжина, мм

Гвинтові конвеєри з віссю

250

3000

315

3500

400

4500

500

5500

630

6000

  Гвинтові конвеєри без осі

60

800

120

3000

ШнекШнековый конвейер

Шнековый конвейерШнек