Комплексні системи з перероблювання щебеню

 Дробарно-сортувальний цех – технологічна ділянка підприємства, що призначена для перероблювання та подальшої підготовки гірничої маси до промислового використання. Для цього застосовуються дробарки та грохоти різних конструкцій та принципів роботи. 

Дробильно-сортувальне обладнання «3BHungaria» (3BH) – високотехнологічні комплекси, які забезпечують перероблювання гірничої маси на фракції. 

Особливості використання та переваги дробарних комплексів

На кожному підприємстві, що займається видобуванням та підготовкою гірських мас до подальших етапів виробництва, завжди є дробарно-сортувальний цех. Як правило, він оснащується спеціальним обладнанням (дробарками, грохотами, конвеєрами),яке може відрізнятися конструкцією та принципом роботи. 

Ефективні характеристики нашого обладнання: 

  • велика продуктивність;
  • якісне перероблювання матеріалу;
  • простотой в обслуживании,
  • доступне обслуговування.

Комплекс по переработке и сортировки ТБО

Переваги комплексів "3Bhungaria"

"3BHungaria" проєктує та виробляє дробарно-сортувальне обладнання за індивідуальними вимогами Замовника. Для досягнення необхідного Замовнику результату конструкторами та технологами заводу-виробника проводиться попередній аналіз, а технологія розробляється після детального вивчення вимог та локальних умов отримання максимально докладної інформації про породу, що переробляється. Ми допомагаємо Замовнику створити оптимальну технологію для отримання оптимального продукту з необхідними характеристиками.

Вибір технології та конкретних моделей обладнання для перероблювання щебеню залежить від типу та якості матеріалу, що переробляється, якості та призначення готового продукту, бажаної продуктивності.

Переработка камня

"3BHungaria" разом з "МХМ Україна" забезпечує:

  • Інжиніринг з інтеграцією дробарно-сортувального обладнання в чинні лінії та заводи або розробкою нових виробництв під конкретне завдання;
  • Проєктування технологічних ліній та систем;
  • Сервісне обслуговування, гарантійну та післягарантійну підтримку;
  • Розробку технологічних регламентів.

Приклад технологічної схеми роботы обладнання

Комплексы по обработке щебня

Оборудование для переработки камня

Комплексы по переработке щебня

Оборудование для переработки щебня

Оборудование по переработке щебня-2

Оборудование по переработке щебня-3

Оборудование по переработке щебня-1

Комплекс по переработке щебня